Предложение за форума - по-контрастни икони.
Иконите за форумите са много информативни, с хубав контраст и достатъчно прости - веднага се вижда има или няма нови мнения.

[Изображение: forum_icon_sprite.png]

Обаче иконите за темите едва се различават една от друга, претрупани са със символи и реално не се различава къде има нови мнения и къде не:

[Изображение: folders_sprite.png]

Ако може, да се помисли за смяната им, още повече, че стилово силно се различават от първите икони.
Отговори
Хахаха, да и аз никога не съм ги разбирал тези иконки Big Grin.
* StotinkaOS SOS хранилища .
* (NEW) Fedora COPR хранилища .

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.
Отговори
Ей разбойници, ама те си имат описание, хахахха Big Grin
Мерси, ще помислим да видим как може да се подобри положението.
Отговори
В момента символа за "активна тема" е визуално твърде силен и засенчва всичко. Бледосиния фон, който показва новите отговори се различава само ако се вглеждаш внимателно (и не си далтонист).

А лично аз, символа за активна тема, бих го пожертвал без съжаление - никога не ме е интересувало темата "активна" ли е или не.
Отговори
Може би си прав, да. Трябва да седнем и да разгледаме. Аз понеже не ги гледам и не съм им обърнал внимание. Просто се ориентирам, ако темата ми е болдната, значи не съм я чел докрай или изобщо не съм я чел. Ето защо е хубаво да се дават предложения.
Отговори
Тестово си поиграх да направя едни нови иконки за темите. Ще чакам критики, за да ги поправя Smile
Отговори
На мене ми харесват.

Гледам "активността" е махната. Ако няма да се добавя, добре е да се махне и от легендата, която излиза най-отдолу.  

Но при по-опростената символика, както е сега,  дори и да се добави някакво символче отстрани, четливостта няма да се влоши.

Второто е за звездата - за темите с участие на потребителя. Ако жълтата е за наличието на непрочетени мнения, желателно е да се направи и тя черна, като кръгчето. Кой е казал, че звездата трябва да е жълта? Разбира се, ако се опита и не изглежда добре, може да си остане и жълта - цвета е ярък и се различава от светло-сивото достатъчно добре.

Последно, при мене, когато темата има "икона на публикацията" иконите са хоризонтално леко разместени в сравнение със случая когато няма "икона на публикацията". Не знам дали е било и преди така - сега, няма как да се провери.
Отговори
Ок, благодаря ти .
Ще вида защо се размества така. Принципно този икони към темата, са само товар за форума и с нищо не допринасят, като ги има седи натрупано. Но ще го мислим това. Smile
Отговори
Между другото, нещо се скапа, защото започна да присвоява "икона на публикацията" за всяка тема и повечето са иконата "бъг", което намеква... Smile
Отговори
Хаха, да забелязах го и аз току що. Мисля, чe ни намеква да го килнем завинаги. Big Grin
Сега ще го погледна.
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)