Много съм впечатлен!
Здравейте,
Останах очарован от тази дистрибуция. Поздравления за тази ви инициатива. Засега като цяло проекта е страхотен.
От седмица работя със СтотинкаОС (2-3 дни LiveUSB и останалите инсталирана на компа заедно с Win7). Толкова стабилна дистрибуция досега не бях срещал. Използвал съм Ubuntu, Mint, Fedora. Съвсем спокойно мога да кажа, че Стотинката ми върви най-добре, поне на моя комп. Помощта, която предлагате също е страхотна. Това според мен е едно от най-важните неща, за да се утвърди този проект.
Още веднъж ви поздравявам и съм сигурен, че вървите в правилната посока и скоро ще постигнете много повече!
Имам предложение/забележка (както го приемете Smile ) - щом ще е насочена предимно към български потребители, обърнете специално внимание на българския език в дистрибуцията. Не знам дали осъзнавате колко е важен той за нас като общество/народ и т.н. Забелязвам, че не е на 100% преведено всичко - една от жените на Исперих е на латиница, СтотинкаОС е на латиница и т.н. Тези неща са много дребни в сравнение с другата ви работа, но са много важни за този проект (поне според мен). Мога да помагам с преводите ако се наложи.
Занимавам се с Джумла и всичко свързано с нея от доста време и ако нещо се наложи да се прави с нея, също мога да помогна. Бакалавъра и Магистратурата ми са свързани с културно-историческото ни наследство, така че мога да съм полезен и в тази насока (история, културно-исторически теми, фонове).
Ще следя вашата работа и ако мога ще се включвам. Имам някои технически въпроси, които ще задам в съответните категории на форума.

Поздрави и УСПЕХ!
Отговори
Добре дошъл,
радвам се, че сте останали със тези приятни впечатления, точно такива коментари като вашият на мене лично ми пълнят душата, благодаря!
Чувствайте се във свои води, не се колебайте да питате и предлагате всякакви идеи, тука всички са добре дошли .
Желая ви успех и на вас!
* StotinkaOS SOS хранилища .
* (NEW) Fedora COPR хранилища .

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.
Отговори
Здравейте, поздравления за проекта!
Отговори
Мерси,
добре дошъл на тебе!
* StotinkaOS SOS хранилища .
* (NEW) Fedora COPR хранилища .

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.
Отговори
Здравейте.
От 10 години се занимавам с линукс.Със Стотинка 6.7 съм от няколко месеца.С две думи- перфектна е.
Чудесна е за стари машини като моята.Не изоставяйте версията с ядро 2.6... защото старите машини не се чувстват добре с новите ядра.
Открих един малък бъг ,но не знам тук или в друга секция да пиша за него.
Отговори
(13-04-2016, 15:32)океан написа: Здравейте.
От 10 години се занимавам с линукс.Със Стотинка 6.7 съм от няколко месеца.С две думи- перфектна е.
Чудесна е за стари машини като моята.Не изоставяйте версията с ядро 2.6... защото старите машини не се чувстват добре с новите ядра.
Открих един малък бъг ,но не знам тук или в друга секция да пиша за него.

Поддръжката на 6,Х версия си остава както е обявена и няма да я спираме, така че ползвайте спокойно Smile
Относно докладването на грешката/бъг според зависи. Преценете за къде е, а може да пишете и в тази секция. Ако сметнем, че темата е за друго мясно ще я преместим.
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)