microinvest warehouse open
Здравейте. Първо искам да благодаря за професионалното отношение от страна на админа в предишната ми тема.
По същество искам да попитам има ли вариант, в който начинаещ като мен би могъл да подкара microinvest warehouse open на стотинкаос. Благодаря Smile
Отговори
Със удоволствие ще се опитаме да помогнем за този софтуер. Обаче, лично аз да си призная за първи се запознавам със него, и за това ще ми трябва малко време да го проуча ,смисъл да видя ще можем ли да създадем и добавим пакет за него във нашето хранилище за да се инсталира по лесно. Може да следиш темата, ще се опитаме да отговорим възможно най бързо.

edit: Виждам , че трябва да се регистрирам за да мога да сваля сорс кода на програмата?
Можеш ли да ми кажеш, дали си ползвал това приложение под друг Linux, друга дистрибуция?

Поздрави!
* StotinkaOS SOS хранилища .
* (NEW) Fedora COPR хранилища .

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.
Отговори
Не, не съм, съжалявам. Стотинкаос е първият ми Linux.

Edit: Тук може да се изтегли без регистрация http://warehouseopen.org/installation-bg/
Отговори
Мерси, това е достатъчно, ще разгледаме и най скоро време ще се опитаме да отговорим.

Отговори
За съжаление мисля, че няма да можем да добавим този софтуер, по простите причини, че някои от нужните библиотеки липсват което не е проблем, защото можем да ги добавим, лошото обаче е, че има някои библиотеки които изискват по нови версии от тези които имаме на разположение и това вече е проблем за да може да работи софтуера.
Може да пробвате, през жив образ (LiveCD) който е базиран на Ubuntu 12.04, и съдържа програмата инсталирана за да може да се ползва от него.

Поздрави!

Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)