Флаш плеър за pale moon-Решен
Инсталирах си последната версия на pale moon но няма флаш плеър .Има ли начин да се сложи?В мозила имам
Отговори
Флаш разрешен ли е във плъгините на pale moon?
* StotinkaOS SOS хранилища .
* (NEW) Fedora COPR хранилища .

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.
Отговори
Няма го въобще там адаш.Търсих плъгин но няма .

Пробвах днес да го инсталирам на една стара машина с Уиндоус xp и там няма проблеми,има си същите приставки като Мозилата .
Отговори
Според което пишете, погледи във Pale Moon => Addons => Plugins и виж има ли флаш и коя версия?
Също според каквото прочетох съвсем за бързо, има някакви настройки да работи съвместимо със Firefox, виж да не са отметнати, не знам къде трябва обаче да се намира това. Друго във StotinkaOS се ползва Firefox ESR , който се различава от Firefox, и е по назад от настоящата версия на FF, така че това също може да бъде проблем ако се ползва във Pale Moon нещо зависещо от последната версия на FF.

Отговори
Аха ясно.Мерси адаш!
Отговори
Или пък може проблема да е нещо просто, но аз въобще не съм наясно със този браузър Smile, изобщо не знам със какво е по добър от Firefox .

Отговори
Просто реших да имам резервен вариант Smile...пък и флаша не мие притрябвал щото HTML5 си бачкаSmile
Отговори
Да може да го ползваш без флаш, поне за сега, пък знаеш ли може да намерим решение по късно .

Отговори
С този скрипт, вдява флаша в pale moon.

Код:
!/bin/sh
    PM_PLUGIN_PATH="/usr/lib64/mozilla/plugins"
    if [ -z "$MOZ_PLUGIN_PATH" ]; then
        export MOZ_PLUGIN_PATH="$PM_PLUGIN_PATH"
    else
        export MOZ_PLUGIN_PATH="$MOZ_PLUGIN_PATH:$PM_PLUGIN_PATH"
    fi
    exec /opt/palemoon/palemoon "$@"
Отговори
Мерси .получи се идеалноSmile

Хммммммм това работи само ако всеки път го плясвам с терминала ,при обикновено стартиране на pale moon не бачка флашаSmile
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)