RSS коментари
Здравейте,
имам въпрос свързан с rss коментари защо някои като коментира по някоя тема rss не ги показва.
[Изображение: 2.gif]
Отговори
(25-02-2016, 16:47)rosen8012 написа: Здравейте,
имам въпрос свързан с rss коментари защо някои като коментира по някоя тема rss не ги показва.

Здравейте,
Коментарите не се показват, защото така е настроен форума. Показват се само последните теми и първия коментар в тях.
Отговори
Какъв е смисъла да има RSS?
ето това е RSS http://www.linux-bg.org/forum/index.php?...l;limit=10 всеки отговор се показва.
Отговори
Смисълът, е че всеки, който иска може чрез RSS да вижда последните публикувани теми. Тази настройка си е по подразбиране във форумната система, която използваме, а който има интерес да следи темите, може да го прави и по другите възможни начини. Много хубаво ми показвате пример, но това е техен избор. Не смятаме, че е необходимо, чак толкова да формализираме емисията.
Отговори
Ето например сега вие ми отговаряте, но аз не виждам вашия отговор на моя RSS.
Не мисля, че е практично всеки път да влизам във форума, за да проверявам дали има реакция по темата.
Отговори
Може да използвате абониране за определена тема, чрез известяване по e-mail или да виждате нови публикации по дадена темата в профила си. Ако имате желание да следите форума, едва ли липсата на показването на отговори чрез RSS ще ви попречи да го правите. Благодаря за предложението, може би за в бъдеще ще помислим да модифицираме RSS да се показват и отговорите.
Отговори
Ще съм много благодарен, ако помислте да модифицирате RSS да се показват и отговорите.
За мен RSS е много удобен, ползвам го от години, защото с един клик си отваряш всяка тема или отговор.
Отговори
Добре, ще помислим по въпроса. Нека само ни остане малко време.
Отговори
Има ли надежда да се оправи RSS да се показват и отговорите?
Отговори
Ами за съжаление не. На този етап нещата остават така с RSS. Всички коментари за момента няма да се показват, остава само новите теми и първия коментар в тях.
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)