Предложение отностно инсталацията
Не е ли възможно, при инсталацията на Стотинка, да пита коя ОС да замести? Виждал съм го това, но не помня при коя дистрибуция беше. Имам предвид, като си с две ОС на компа, да избереш коя да бъде заместена. Доста улеснява, поне мен де. Big Grin

Не знам дали го обяснявам, достатъчно добре. Дано ме разбрахте.
Отговори
(03-09-2016, 08:30)ghostface написа: Не е ли възможно, при инсталацията на Стотинка, да пита коя ОС да замести? Виждал съм го това, но не помня при коя дистрибуция беше. Имам предвид, като си с две ОС на компа, да избереш коя да бъде заместена. Доста улеснява, поне мен де. Big Grin

Не знам дали го обяснявам, достатъчно добре. Дано ме разбрахте.

Ако имаш предвид преди това инсталирани 2 OS да речем MS и Някоя Линукс Дистрибуция, то те пита как да продължиш дали да замениш съществуващата Линукс дистрибуция или да създадеш нов дял.
Опитай пак с въпроса, като започнеш с това какви OS имаш на компютъра и какво искаш да замениш Smile
Отговори
(03-09-2016, 19:37)Matrata написа: Ако имаш предвид преди това инсталирани 2 OS да речем MS и Някоя Линукс Дистрибуция, то те пита как да продължиш дали да замениш съществуващата Линукс дистрибуция или да създадеш нов дял.
Опитай пак с въпроса, като започнеш с това какви OS имаш на компютъра и какво искаш да замениш Smile

Като инсталирах StotinkaOS, не видях да има тази възможност. И трябваше да трия и създавам отново. Smile При мен, не разпозна какво е инсталирано. Пишеше неразпознат линукс. За другата ОС, там е ясна бозата. Big Grin

Та аз съм виждал, не помня коя дистрибуция, да има опция да замести някоя от инсталираните ОС. От човека се иска само да цъкне и инсталатора ползва, вече направения дял. Това мисля работеше само, ако не разделяш на root, home и т.н.

Говорим за едно и също, ако го има в инсталатора. Но защо не го видях?
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)